Originální olejomalba na plátně s motivem pardubického zámku.

Obraz na plátně malovaný olejovými barvami

Originální olejomalba na plátně s motivem města Pardubice.

Obraz na plátně malovaný olejovými barvami
Obraz na plátně malovaný olejovými barvami
Obraz na plátně malovaný olejovými barvami

Olejomalba - obrazy malované olejovými barvami na plátno

K olejomalbě využíváme tradičních materiálů a postupů. Obrazy jsou na plátně, malované olejovými barvami a povrch je chráněn damarovým lakem. Malujeme buď vlastní náměty, případně se snažíme vyhovět přání zákazníka. Obrazy jsou zajimavým a hodnotným doplňkem jakéhokoliv interiéru. Kromě webových stránek se můžete s našimi pracemi seznámit v pardubické galerii Gong, případně je můžete vidět v restauraci Modrá hvězda v Chrudimi, kde jsou doplněny nástěnnými malbami a uvidíte tu i studii obrazu Pietera Brueghela.

Kde se můžete setkat s obrazy?

Olejomalby se snažíme prezentovat na veřejnosti i různých výstavách. Nejčastěji probíhájí v galerii Gong v Pardubicích, galerii ART v Chrudimi nebo Českém Krumlově. Poslední výstava s názvem "Paralelní světy" byla ukázkou motivů, které měly základ v reálných pardubických zákoutích a byly doplněné částečně abstraktním motivem.

Tvorba plakátu pro 63. loutkářskou Chrudim

Pro letošní fesitval loutek, 63. loutkářskou Chrudim, jsme vytvořili jedinečný plakát, který vychází z olejomalby, která byla vytvořena přímo pro tuto příležitost. V případě vašeho zájmu si můžete na této stránce přečíst, jak plakát vznikal.

Libor Škrlík

606 241 837

+420 606 241 837 - info@skrlik.cz

Husova 1132, Chrudim 537 01

Šipka

© 2013 Libor Škrlík | Web vytvořila moje GRAFIKA